Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti (persze csak azokra vonatko...

Brigi198 kérdése:

Ti (persze csak azokra vonatkozik akinek van) hol csináltátok az ombre hajatokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyen hajat(barna alapbol a hajam és szeretném a tövénél meghagyni majd onnantol lefele szőkésbarnás szinátmenetekben szőke ombrét.mindenhol olvastam, hogy ezt nagyon könnyű elrontani,ugyhogy egy nem tul olcsó(ne 4000legyen azért)de nem is tul drága(azért a 18.000 kicsit drága).hol lehetne pesten ilyet csináltatni?

2015. jan. 30. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szőkére lett szívva,aztán lenőtt.most ombre
2015. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én magamnak csináltam, és mindenki megdicsérte, és kérdezték hol csináltattam, szóval nem volt látható, hogy nem egy szakember csinálta
2015. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 foreveralonepls válasza:
lehet venni ilyeneket, nem draga es te is megtudod csinalni. van hozzá ilyen furi fésü, mert ha anelkul csinalod akkor nem lesz atmenetes. noverem vett ilyet,nagyon konnyu volt megcsinalni. osszekevered oket, ranyomod a fesure es a veget at fesulod vele:D
2015. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ha olyan egyszerű lenne ahogy előttem írják, nem lenne az ombrék 90%-a elrontva...

Bár végülis ízlés dolga. Ami egyiknek nagyon nem jó, az még másnak megfelelhet...

2015. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Otthon, magamnak csináltam. És jó lett, nagyon tetszik. Fekete fent, lent pedig világosbarna. :)
2015. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!