Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet elérni, hogy...

Hogyan lehet elérni, hogy tartósan, hosszú ideig göndör maradjon a hajam?

Figyelt kérdés

Hosszú, derékig érő, alapvetően egyenes hajam van. Mindig is szerettem volna göndör hajat kipróbálni, de nem csak pár órára. Mindig nagyon irigykedek, a nagyon göndör hajú csajokra. Próbáltam már ideiglenes göndörítési módokat hajsütővassal, alufóliás módszerrel stb. De nekem mégis olyan haj kellene, ami legalább pár napig-hétig göndör. Tudtok valami megoldást rá?

Ilyesmire gondoltam: [link]



2015. jan. 31. 11:35
 1/3 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Dauert próbáltad?

Ha nem menj el 1 JÓ fodrászhoz és csináltasd meg, egy pár hónapig göndör marad.

(Csak, ha nem égeti le a hajad és hullik minden irányba).

Nem nagyon szabad majd fésülni. ;)

2015. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nem merem. Most szép, derékig érő szőke hajam van, semmi pénzért nem válnék meg tőle. Nem szeretném tönkre tenni egy esetleges rossz "beavatkozás" miatt. Gondoltam hátha van erre valami más megoldás :) De azért köszönöm az ötletet! :)
2015. febr. 1. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nincs más veszélytelenebb, tartós megoldás.

Ebben a hosszban a haj súlyánál fogva kirúgja a kímélősebb dauert, az erős meg tönkreteszi és jön az olló. Írj privit ha több kérdésed van.

2015. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!