Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusos hajpakolás kijön...

Ricinusos hajpakolás kijön szódabikarbónás "samponnal"? SOS

Figyelt kérdés
már egy jó ideje tartom azt hogy nem mosok hajat samponnal, hanem szódabikarbónás vízzel. A ricinust ezelőtt használtam, de ma is feltettem. Nem szeretnék samponnal hajat mosni, pláne nem száradás után. Valakinek van szódabikarbónás élménye a ricinus után? Légyszi valaki!!!

2015. jan. 31. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A ricinus kb 3-4 samponozás után alig jön ki... szódabikarbóna szerintem semmit nem fog érni. Habár nem próbáltam, csak azért az mégsem ér fel egy samponnal. Mondjuk maga a ricinus sem ér semmit, pont azért mert károsabb az hogy agyon kell samponozni utána. Ha hajápolót akarsz vegyél argán olajat. Azt nem kell kimosni. Mellesleg sokkal jobb is.
2015. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem tudom a választ, de adok egy tippet; ha a ricinusolajat más olajjal, pl. olívaolajjal elkevered, akkor könnyebben ki tudod mosni a hajadból. Nekem 2 samponozás bőven elég utána. Szóval így lehet, hogy kijönne a szódabikarbónával is.
2015. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem jön ki...-tapasztalat
2015. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!