Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azon a részen is ki fog nőni...

Azon a részen is ki fog nőni az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés

15 éves múltam,lassan betöltöm a 16-ot,nagyjából egy éve borotválkozom,2-3 naponta,mert szükséges.Az állam alsó részén viszont van egy két folt ahol nem nőtt ki a szőr,és hiába borotválkozok sűrűn,akkor sem akar kinőni.

Próbáltam már hogy másfél-két hétig hagytam nőni(ezt többször egymás után)hogy majd akkor hátha ott is kinől,de nem.

Szóval azon a részen is ki fog majd nőni rendesen,vagy ilyen selejt marad?

Előre is köszönöm!



2015. febr. 1. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem nagyon értek az ilyesmihez de ha tippelnem kéne azt mondanám, hogy nem
2015. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. pont az állam alatt nem nő egy szabályos körben, illetve kétoldalt olyan szőke, hogy nem is látszik. Amióta elkezdett nőni (nekem is kb 16 évesen), azóta ilyen. Most 20 vagyok.
2015. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem régebben egy ilyen pipaszerű vonalban nem nőtt az államon a szőrzet, kb ilyen 17 évesen, de azóta már nagyon összement, szinte észre sem lehet venni, szóval szerintem neked is ki fog ott nőni a szőr.
2015. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,remélem nem marad ilyen :D
2015. febr. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!