Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Tudtok mondani olyan...

Starbucks22 kérdése:

SOS! Tudtok mondani olyan ételeket, italokat amik tisztítják az arcbőrt?

Figyelt kérdés
Már vagy két éve pattanásokkal tarkított az arcbőröm,amiből már nagyon elegem van. Próbálkoztam én már mindennel, házi praktikákkal, külömbféle krémekkel, bőrradirokkal... egy szóval mindennel. Volt egy idő, amikor elmúlt, de abbahagytam a tisztítását az arcomnak, és már megint tele vagyok velük. Próbálkoztam azokkal a dolgokkal, amik már beváltak korábban, de most nem hatnak. Bőrgyógyászhoz meg kozmetikushoz nem tudok/akarok menni, mert csak 12 vagyok, és az anyukám nem engedi, ezért arra gondoltam, ha az étrendemen változtatok, akkor örökre megszabadulhatok a kis szörnyetegektől.
2015. febr. 2. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól gondolod az étrendeden kellene változtatni, kerülni kellene a zsíros, cukros kajákat, meg löttyöket, sok szénsavmentes ásványvizet kellene innod, és nem mellesleg sok zöldséget és gyümölcsöt is enned. Szedj multivitamint, de nem supradynt meg társait (ezekben alig van valami) hanem mondjuk egy ilyet: [link]

Nekem csak az életmódváltás segített az arcomon.

2015. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Víz.
2015. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!