Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete- Teafa vagy bármilyen...

Fekete- Teafa vagy bármilyen pattik és aknék elleni szappant hogy kell használni?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok. Alapvetően vegyes bőrtípusú. Most 100%-os Teafaszappanom van. Ezt naponta 2X, reggel és este használom. Szerintem közepesen szárít.


Használhatom továbbra is naponta 2x, esetleg elég csak este? Nem pont a szárító és tisztító hatása miatt, hanem ugye tele van hasznos összetevőkkel...


És hidratáló ilyen szappanoknál mennyire ajánlott? Előfordulhat-e, hogy "túlszárítom" a bőröm, és több patti jön?


2010. febr. 9. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 2x használtam én is, és ha száraz volt a bőröm, zuhanyzás után bekentem olvíaolajjal (hidegen sajtolt) vékonyan, reggelre beszívódott, nem fénylett az arcom, viszont a szárazság megszűnt. Nem zsírosodott, vagy pattanásosodott tőle a bőröm.
2010. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tippje nálam is bevált, csak ajánlani tudom.
2010. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!