Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korai lenne az intimgyanta?

Korai lenne az intimgyanta?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és hetente borotválom magam intim területen mivel érzékeny a bőröm és ha nagy a szőr szőrtüszőgyulladás szerű dudorok keletkeznek a nagyajkaimon.Unom már hogy mindig borotvahabot kell vennem és borotvát,hogy hetente meg kell csinálnom.Korai lenne még az intimgyanta?

2015. febr. 2. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Inkább epilátort vegyél. Azt egyszer megveszed, utána évekig használhatod.


15/L

2015. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Korai :DD én nem szeretek elmenni ilyennel kozmetikushoz ezért magamnak csinálom itthon kissé kellemetlen és szerintem csak akk érdemes ha kapcsolatban vagy és a fiu szája egész nap a puncidon van..:D :P 18/L
2015. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én epilálni szoktam.

17/L

2015. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. febr. 2. 14:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Epilátorral nem fáj nagyon?
2015. febr. 2. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Epilátortól full gyulladt szőrbenövéses lesz az érzékeny bőr... de az is lehet hogy a gyantától is ugyanez lesz. Kivéve a cukorpaszta.

Mondjuk 14 évesen azt sem értem minek egyáltalán ott szőrteleníteni? Jó esetben még nem látja senki rajtad kívül.

2015. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves #7 a kérdés alatt ott van hogy elég dús a szőrzetem és alletgiás reakciókat vállt ki ha nincs leborotválva.Szóval nincs más választásom.
2015. febr. 2. 20:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyna gondom, hogy elég sok szőr van ott lent, de én csak a bikinivonalig szoktam leszedni, elég az nekem. H a gyuladások, dudorok eltünjenek, borotválás után bőrradírt meg körömvirág krémet használok utána és nekem bevált. Mivel nagyon dús a szőröm, én egyenlőre nem is akarom leszedni, max rövidebbre vágom ha esetleg lesz pasim, addig meg nem zavar. 16/L
2015. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is érzékeny a bőröm. A borotva sokkal rosszabb, hiszen gyakrabban kell, ráadásul a visszanövő szőr nagyon irritálja a bőrt. Neked sem valószínű, hogy szörtüsző gyulladásod van, az más.

Én mindenképpen ajánlom a gyantát. És ne keseredj el, ha elsőre nem sikerül. Mert nem valószínű, hogy elsőre tökéletes lesz, de ha sikerül sose fogsz visszatérni a borotvára :)

Gyantából én a meleg gyantát ajánlanám, az erős szőrt a hideg gyantacsíkok nem igazán szedik le.

2015. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!