Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Salt scrub"- ot (sós bőrradir...

"Salt scrub"- ot (sós bőrradir) hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Vettem a H&M-be egy ilyet, az illata miatt nem tudtam otthagyni, csak nem tudom hogy kell használni. Ugy mint egy normál borradirt? Amikor egy kicsit a kezemre kentem, akkor eléggé dörzsölte. Igy nem tudom, hogy arcra jo-e, vagy hígítva kellene használni?
2015. febr. 2. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőrradír akkor jó, ha intenzíven dörzsöl. Az a lényege. Nekem a legtöbb bőrradír túl gyenge, úgyhogy házilag szoktam sóval bekeverni. Használhatod arcra is, testre is, nedves bőrön. Heti egy elég. Ha érzékeny a bőröd, akkor viszont nem fogja szeretni.
2015. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arcra tilos. Testre használd.
2015. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem az arcomon is jót tett. Mondjuk vastag és zsíros bőröm van.
2015. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor először testre próbálom ki, mert mar a kezemen is erősnek éreztem. Amúgy isteni illata van, barackos-jazminos.
2015. febr. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!