Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak hogy ne zsirosod...

Mit csinaljak hogy ne zsirosodjon ugy a hajam? Minden masodik nap megkell mossam .

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem az alverdés samponok beváltak( sensitive és a koffeines), a hajam se hullik szinte, nem tudom, hogy ennek tudhatom-e be, mondjuk így is 2 naponta mosom, de simán kibírna 3-at is
2015. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Heni9988 válasza:
Nekem alverde coffeinhez hozzá szokott a hajam,így ugyanúgy zsírosodott,én vasárnap próbáltam ki a Faith in Nature rozmaringos samponját(korpásodásra és vérkeringés gyorsításra ajánlják) korpás egyáltalán nem vagyok.2. napra már zsíros szokott lenni,de még kiengedve vállalható,3.nap szoktam felgumizni..de pont ma néztem hogy elég lesz csütörtök megmosni,én így első használathoz képest teljesen elégedett vagyok vele :) bár én csepegtettem bele rozmaring,eukaliptusz és ylang-ylang illóolajokat:) Netről rendeltem,nem tudom,hogy boltokban lehet-e kapni :)
2015. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!