Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krémet intim...

Szőrtelenítő krémet intim területen?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen hogy távolítsam el a szőrt a fenekemnél és a két lábam között..Fentebb ott borotvával szoktam és úgy ahogy leszedi..A gyantát ki se merem próbálni mert kicsi a fájdalom tűrő küszöböm de a szőrtelenítő krémtől meg félek hogy irritálná meg csúnya lenne a helyén..

Ti mit ajánlanátok? (Légyszíves csak értelmes válaszokat)


16/L



2015. febr. 2. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A krém le sem szedné, mivel az erős szőrrel nem tud mit kezdeni, és intim területen irritációt okozhat, ami igen kellemetlen. Inkább borotváld. Annál egyszerűbb nincs. Persze jó minőségű borotvával. És borotválás után is figyelni kell a fertőtlenítésre.
2015. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ajánlom a szőrtelenítő krémet sehova, nemhogy intim területre. Az egy érzékeny rész, ilyen vegyi anyagokkal teli vackot soha nem kennék oda. Egyszer használtam ilyen krémet lábszárra. Na, ott is égető érzés volt, el sem tudom képzelni, hogy "ott lenn" mit csinálna. Főleg, ha rákenődik a kisajakra, jesszus .____________.

Az eredmény meg ugyanaz, mint a borotvával, két nap múlva kezdhetnéd elölről.


A gyanta egyébként nem olyan rossz, itt olvastam egyszer, hogy ha a letépőcsíkot vékony (~2-3 centi széles) csíkokra vágod, akkor egyszerűbb leszedni és nem is annyira fájdalmas.


Vagy borotváld továbbra is.

2015. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem ajánlom. nekem is kényes a bőröm és erős a szőrzetem. egy jobb minőségű borotva segített, meg persze óvatosan csináltam.
2015. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!