Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Pantene Aqua light termékcsaláddal?

Figyelt kérdés
Főleg a sampon érdekel, de a balzsamról, pakolásról, kifésülő spréről is várom a véleményeket.
2015. febr. 4. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a sampont használom, de azt azóta, mióta megjelent (2 éve kb). Előtte kísérletezgettem a samponokkal, mert elég vékony szálú, tartás nélküli a hajam, de nem találtam meg az igazit. Ez sem az igazi, de a legjobb, amit eddig próbáltam. Szeretem az állagát, és nagyon kevés is jól felhabzik, így igazán sokáig elég egy flakon.

Most vettem egy fodrászkellékesnél egy prémium minőségű sampont kifejezetten vékony szálú hajra. Most fogom először használni, majd megírom, hogy hatásosabb-e, mint a Pantene.

2015. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A balzsamja jó, a kifésülőjét mióta megjelent használom folyamatosan, mert nem nehezíti el a hajat, de mégis puha lesz tőle. A sampon nem jött be annyira, mert szerintem szárít.
2015. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!