Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta gyanták léteznek?

Milyen fajta gyanták léteznek?

Figyelt kérdés

ehhez hasonló gyantagépet szeretnék venni

[link]


itthon szeretnék saját magamnak intim területet gyantázni, és ilyen spatulás módszerrel

de nem nagyon értek hozzá, hogy milyen gyanták vannak erre a célra, és hogy milyen alkalmas ezekbe a készülékekbe

valaki tudna pár tanácsot adni?

Köszönöm :)



2015. febr. 5. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Van olyan változat, amit lehúzócsíkkal tudsz eltávolítani. És van olyan ami megdermed és magába le lehet húzni.


Kiszerelésben meg lehet tálcás: én ebből eddig csak 0,5-1 kilós kiszerelést láttam és nem tudom hogyan lehet széttörni, szóval nem ajánlanám

Van konzerv: ez azért jó, mert egyszerűen bele tudod tenni ebbe a gépbe :) [link]

Meg van korong kiszerelés is. Itt meg nem kell egyszerre az egészet melegítened, hanem mindig csak egy keveset.

[link]


És mindenféle dolgokkal dúsított gyantát találsz: titándioxidos, azulénes, csokis, hintőporos.... A webáruházakban általában oda van írva, hogy milyen bőrre ajánlják ezeket.


(Ha már megvetted és használatba vetted a gépet leírnád milyen használni, mert én is ilyen gép vásárlását tervezem.)

2015. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még egyelőre a tervezésnél tartok én is

engem azok a gyanták érdekelnek amihez nem kell lehúzó csík, hanem magától megszárad és úgy

ennek tudod pontosan a nevét? vagy linkelnél ilyen gyantát?:)

köszi a választ, sokat segített

2015. márc. 17. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Oda is van írva milyen használható ehhez, 400 ml konzerv, koronggyanta, stb.

[link]

[link]

2015. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én itt találtam szimpatikusakat: [link]

A neve hagyományos gyanta így tudsz rákeresni. De itt amit belinkeltem pl. oda van írva, hogy papír nélküli használatra.

2015. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!