Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínleszedés után festés?

Hajszínleszedés után festés?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy egy-két árnyalattal világosabbra kell festeni a hajat színleszedés után mert sötétedni fog és így ha például barnát akarok akkor sötét szőkére kéne festenem. Na most, először is ez igaz? Másodszor pedig ha színleszedés után ráfestek és mondjuk kapok egy világos barnát de én sötét barnát akarok, az idővel sötétedni fog magától vagy következő alkalommal már a kívánt színre kell festenem? És ha a kívánt színre, azaz sötét barnára festem az már sötét barna is lesz/marad? Köszönöm!

2015. febr. 7. 17:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen. Feketéből akarok barnát, ha ez számít.
2015. febr. 7. 17:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes betartani a használati utasítást, mert nem véletlenül írják oda, mit hogyan kell csinálni.

Tény, hogy a színleszedő használata után visszasötétedhet a haj, mert még maradnak benne pigmentek, amik egy újabb oxidáció hatására "előjönnek". Ezért kell mindig világosabbat kenni, mert úgyis sötétedni fog a haj.

2015. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!