Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hennás...

Mi a véleményetek a hennás hajfestésről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretném befesteni a hajamat. A henna egyiptomi, teljesen természetes, nem tartalmaz semmi káros anyagot. A hajam piszkosszőke. Rézvörösre festeném, olyasmi mint a természetes vörös haj. Vélemények? Pozitív, negativ élmények? Válaszokat előre is Köszi :))

2015. febr. 7. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta hennáztam meg se fordul a fejemben, hogy újra vegyi anyagokkal mérgezzem a hajam. A hennától puha és selymes lett. Mindenki buzdítok arra, hogy hagyjon fel a vegyszeres hajfestéssel!
2015. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már te nem tudod beütni a gugliba, megteszem neked, itt vannak a linkek, ahol kismillió tapasztalatot és véleményt olvasgathatsz:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megbántam úgy 4,5 év után. Az elején imádtam, hogy vörös lett, egész addigi életemben arra vágytam, nem hittem volna, hogy egy idő után elegem lesz belőle....néha lehet mégis hallgatnom kellett volna másokra :D szóval olyan 4,5 év után már bánom. A hajam szerkezetében változást nem igazán észleltem, bár hozzáteszem nem is volt szar hajam. Lassan gondolkodom a lenövesztésen (indigóval sajnos nem jött be) csak lesz vagy 2 év mire normálisan lenő úgy hogy levágathassam az egész vöröset :/
2015. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megkerdezhetem, mi lett? vegul is befestetted?
2018. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!