Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerul rgy hajlenövest...

Mennyibe kerul rgy hajlenövest ujra festeni a biohairben?

Figyelt kérdés
Eleg hosszu hajam van kb fenekig ero es most volt elozor befestve es szeretnem ujbol festeni csak nem tudom mennyi penz kiadasra szamitsak

2015. febr. 8. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük kérdezd, gondolom iszonyat drága, ahogy minden ott. Főleg hosszú hajjal... miért nem fested magadnak? A hajtöveket igazán nem nehéz befesteni.
2015. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam a gugliban. Nem írják, hogy van tőfestés, tehát valószínű, hogy azt az árat fizeted, ami az alap, vagyis több, mint 6 ezer. Nem olvastam végig, hogy ebben benne van-e a mosás-szárítás is, vagy azt még külön hozzá kell adni?

2015. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!