Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy 3 nap alatt...

Lehetséges, hogy 3 nap alatt eltüntessem a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok;és nagyon sok apró pattanásom van. Néha elôjön 1-2 nagyobb de a kicsik mindig megmaradnak. Lehetséges,hogy ennyi idô alatt eltüntessem ôket legalább egy idôre???
2015. febr. 10. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagyját igen. Vegyél arcradírt és este jó alaposan radrozd át vele a bőrödet. Utána mosd le jó alaposan, finoman majd tegyél rá rózsavizet. Az nagyon jól tonizál, összehúzza a pólusokat és mégsem árt.
2015. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!k2hetente szoktam radírozni,és minden reggel és este pattanásokra való arclemosót használok... Ez nem használ. :( emellett sok vizet iszok és egészségesen étkezek.
2015. febr. 10. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! nekem hormonprobléma miatt volt rettentő csúnya a bőröm, és találtam egy egész olcsó cuccot, ami 2-3 héten belül teljesen rendbe rakta a bőrömet! és nem csodakrém, ilyen olyan márkás cuccok nekem nem jöttek be!

Ha érdekel, kérlek írj privátba, nincs kedvem reklámozni, és ott leírom részletesen, én mit hogy használtam.

2015. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!