Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S Elmentem a fodrászhoz...

S. O. S Elmentem a fodrászhoz és befestettem a hajamat. Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Még a nyáron be lett szőktve félig, szeptemberben befestettem az egészet világosbarnára. Úgy 2 hónapja nagyon kikopott és lenőtt, így úgy nézett ki ahajam hogy: a tövében sötétebb barna (edereti hajsznem) alatta úgy 10 cm világosbarna és a vége szőke. Már nagyon zavart, de direkt lenvesztettem hogy jól látszdjon milyen az eredeti és elmentem befestetni.

Sötétbarnát rakott ré a fodrász de túl sokáig hagyta rajta és fekete lett...

Most azóta eltelt 4 nap, mindennap megmostam, úgy látom icipicit kopott, látom már hogy barna szeretett volna ez lenni, de akkor is borzalmas...nagyon sápaszt és nem áll jól. Hogyan csinálhatnám meg világosbarnára?


Egyik barátnőm azt mondja, már ő is járt így és simán kiválasztott egy világosbarnát amilyet akart és olyan is lett a festés után...Ezt nehezen tudom elképzelni. Anya azt mondja szőkét, vagy "sötétszőkét" rakjak rá (ami olyan mintha vilgosbarna lenne) épp az van itthon...nem tudom, nincs erre valami szer ami kihozza a sötét festékanyagot?


Totál nem értek hozzá, nem akartam eredetileg hajat festeni soha, csak a nyáron ombre frizurát akartam...amit szintúgy eltoltak elég rendesen na mind1.


Szóval, segítenétek ilyenkor mi a teendő? egy szép középbarnát szeretnék elérni...nekem mindig is azt mondták hogy elé sötét a hajszínem, de azért nem ennyire...


most kb ilyen: [link]


és ilyesmit lenne jó elérni: [link]


szóval középbarnát...ez nagyon feketének hat...



2015. febr. 10. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:

vagy egy ilyennek is örülnék: [link]


csak az a baj hogy valahol azt olvastam (főleg angol fúrumonon) hogy ha ilyen sötétszőkét rakok rá, bevörösödik..ez igaz? nem tudom, nem értek a sznjeveréshez..:S

2015. febr. 10. 17:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél színleszedőt. Két összetevőből áll, és nem szőkítőpor! Utóbbi megviseli a hajat és az otthoni használatra sem ajánlom. Ne kenj semmit a hajadra, mert festékkel nem lehet világosítani - főleg nem egy ilyen sötét hajat, ráadásul egy plusz réteggel megszaporodik a leszedni való.
2015. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! És az mit csinél pontosan majd vele? Leszedi és az eredeti hajsznemet kapom vissza, vagy leszedi és a befestett szőkéset kapom majd vissza? Vagy c verzió hogy kivilágosodik? :)
2015. febr. 10. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajradír leszedi a festéket. Vagyis egy részét... az eredményt nem lehet tudni előre, de mindenképp világosabb lesz és nem nagyon árt a hajnak sem.
2015. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!