Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Joanna multi effect hajszínező...

Joanna multi effect hajszínezőt hogy kell használni? vizes hajra kell kenni? Majd samponnal kell megmosni utána? Vagy sima tiszta vízzel kell leöblíteni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 11:04
 1/8 A kérdező kommentje:
előtte meg kell samponnal mosni vagy csak be kell vizezni?utánna meg kell samponnal mosni vagy csak vízzel le kell öblíteni?
2015. febr. 11. 11:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy megmosom a hajam sima samponnal, teszek rá balzsamot, lemosom, rákenem a színezőt, amikor kell lemosom, balzsamot rá, lemosom. :)
2015. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a lemosáshoz használsz sampont?
2015. febr. 11. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak be szoktam vizezni a hajam, rákenem a színezőt, majd megmosom rendesen samponnal.
2015. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jó szinező?

hullik tőle a haj?

kiszárad tőle a haj?

2015. febr. 11. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam se hullást, se kiszáradást.
2015. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösz
2015. febr. 11. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
A gugliban elég sok infót olvastam róla, használati utasítást is, meg tapasztalatokat is... :)
2015. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!