Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajból (eredeti)...

Középbarna hajból (eredeti) szeretnék platina szökét. Hónap végén megyek a fodrászhoz. Mire számíthatok? Meg lehet csinálni? Tapasztalatok? Köszi! Szép Napot!

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 14:44
 1/5 anonim válasza:
Hat lehet hogy nem jon ki egyszeribol az olyan szoke arnyalat mint amilyet akarsz de par het mulva ujra festheted es akkor mar jobb lesz.. Egy gomd van a szokevel hogy nagyon roncsolja a hajat a festek, jobban mint a tobbi :D :( sajat tapasztalat
2015. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. febr. 11. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A középbarna és a platinaszőket között sok tónusnyi különbség van, ezt nem lehet csak úgy megcsinálni, ha előszőkítik a hajat és utána befestik. Mivel szőkítővel lesz világosítva, van benne hibalehetőség (lassú, vagy nem megfelelő felkenéstől foltos lehet az eredmény). Jó fodrász szépen meg tudja csinálni.
2015. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz nem csináltatsz ilyen hajat. Egyrészt mert tönkremegy a hajad nagy része a szőkítés miatt, másrészt irtó ronda 1 hét után már a lenövés. Túl nagy az eltérés, a lenövésed feketének fog látszani a szőkéhez képest. Én is megbántam, hiába szép a szőke, ha igénytelen lesz 1 hét után. Inkább válassz a hajadhoz képest 1-2 árnyalattal világosabb színt, az úgy nagyon jól fog kinézni és szőkíteni sem kell, elég festeni.
2015. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Volt már ilyen hajam évekig, csak meguntam, de már nem emlékszem, hogy hogy lett olyan, azért kérdeztem, hogy a fodrász meg tudja-e csinálni. Egy hét alatt sajnos nekem alig nö a hajam valamit,max egy hónap után látszik valami kis lenövés, szóval ez nem gond.
2015. febr. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!