Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lesz világosabb a hajam?

Mennyire lesz világosabb a hajam?

Figyelt kérdés
Festett vörös volt a hajam, több mint két évig, de egy hete befestettem egy elég sötét színű festékkel, ami elvileg sötét lilás vörös. Sajnos nekem nem annyira tetszik, visszafesteném vörösre, mint amilyen eddig is volt. Attól félek, hogy nem fogja annyira befogni ez a sötét szín a világosabb vöröst (bár az én hajam szinte mindig elég pontosan színeredményt kapott). Úgyhogy várjak vele, amíg le nem kopik, vagy próbáljam meg?

2015. febr. 11. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Világosabbra nem tudod festeni a már sötétre festett hajad. Mivel a hajfesték nem világosít. Először szívasd le a lilásat, vagy használj hajradírt és utána fesd vissza.
2015. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony, ebből már nem tudsz világosabbat csinálni, csak ha leszedeted róla a sötétet. Nem lesz egyszerű.
2015. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! nem szeretném leszivatni, inkább citromlével világosítom. már szerenccére amúgy sem olyan sötét. meg az én hajam amúgy is könnyen befogadta eddig a festékeket. megvárom, míg ez kifakul, aztán megpróbálkozom vele.
2015. febr. 12. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!