Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett ez a "dudor" az...

Miért lett ez a "dudor" az arcomon a patttanás helyett? 18L

Figyelt kérdés
Ezelőtt 2 hónapja volt egy nagy pattanás az arcomon. Nem nyomtam ki, vártam, hogy múljon el magától. Viszont elmúlt, de megkeményedett a bőr, olyan mintha lenne ott egy pattanás pedig nincs. Megpróbátam kinyomni, de nem tudtam, csak tiszta piros lett. Nem fáj, nem látszik, csak érzik, hogy ott van valami. Hogyan tüntethetném el? veletek már történt ilyen?
2015. febr. 12. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem betokosodott a pattanás amire azt hitted hogy elmúlt. menj el kozmetikushoz az majd megoldja
2015. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a nagy dudoros ki nem nyomhatók sokszor megmaradnak, nem látszanak, csak bekeményednek. nem szoktam bántani őket, mert én nem tudom kinyomni, csak rontani a helyzeten. a kozmetikusom viszont szakszerűen ki tudja nyomni. úgyhogy ne piszkáld, irány a kozmetikus. : )
2015. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!