Suliba szakáll?

Figyelt kérdés
Nagyon jól áll a szakáll, de még mindig suliba járok. Még van egy évem középsuliba, de azon gondolkozom, hogy nyáron megnövesztem a szakállam. Lecsesznének érte? Évnyitón illene megjelenni szakállal?
2015. febr. 13. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
neked tetszik? akkor ne foglalkozz mással.
2015. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arcszőrzetet nem tilthatja meg senki, a sulis házirendekben csak az van benne, hogy ne legyen a gyereknek piercingje meg tetkója (vagy ha van is, akkor se látható helyen).

Nekem volt egy osztálytársam a gimiben, neki már 9.-ben is volt szakálla.

A férjemnek is azóta van, amióta elkezdett az arca szőrödösni (ez neki is olyan 9.-es kora körül kezdődött).

Nem fognak lecseszni.

2015. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a mások véleménye érdekel, a házirend megszegésére gondoltam, de ha igaz az amit a második válaszoló írt, akkor király évnek nézünk elébe :D Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 13. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj vele, és nálunk utolsó évben már több fiúnak is volt, de nem szóltak nekik.


Ha véletlen a ti sulitokban mégis szólnak, akkor sincs dráma, elsőre nem fognak patáliát csapni belőle, tehát ha szóvá teszik, akkor mondod, hogy "elnézést, nem tudtam, hogy nem lehet" és aztán otthon leszeded.

2015. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Egyszer anyukám mesélte, hogy neki az egyik osztálytársának volt szakálla az 1. nap a suliba, és a tanárok azt hitték, hogy valami újabb tanár lehet.

Mikor megtudták, hogy diák, megkérték, hogy suliba azért ne jöjjön ilyen szakállasan.

2015. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ennyi idősen még ne gondolkozz nagy szakállban, mert ilyen fiatalon még nem állna jól. Rövid, szolid, gondozott szakáll az még belefér, ilyen pl a körszakáll. Akarsz körszakállt?
2015. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, köszönöm de kihagynám. Egyébként pedig nem Gandalfos szakállban gondolkodtam, max. egy vagy másfél centisben.
2015. febr. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!