Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zuhanyzás közben egyik kezetek...

Zuhanyzás közben egyik kezetekből átteszitek a másikba a zuhanyfejet, vagy végig ugyanabban a kezetekben tartjátok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 01:18
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdés a mindkét kézzel elérhető testrészekre vonatkozik :)
2015. febr. 14. 01:35
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nálam a zuhanyfej a zuhanycsőre van akasztva, tehát nem fogom! :))
2015. febr. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a jobb kezemben fogom végig.
2015. febr. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem vennék rá mérget, de szerintem végig jobb kézzel.
2015. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végig jobb kézzel, vagy felakasztom. :D
2015. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
átteszem mindig :D
2015. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb kézzel, csak akkor veszem át balba, amikor a bal hónaljamat mosom. Jobb kezes vagyok amúgy, tehát fura mód mosdani bal kézzel szoktam, mert a jobban a zuhany van. Ugyanígy valamiért bal kézzel krémezem az arcomat is, nem tudom, miért alakult így.
2015. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

többnyire jobbal fogom mert balkezes vagyok, és a zuhany vagy tűzforró, vagy jéghideg és centizni kell vele.

ha ez megvan akkor általában bal. ha hajat mosok akkor meg csak felrakom az állványra

2015. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!