Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS segítséget várunk! Hugocsk...

SOS segítséget várunk! Hugocskám haját befestettem egy hamvasszőke árnyalattal, és szürke lett a haja, milyen szőkével lehet hamvasszőkét produkálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, itt zokog mellettem a hugom, anyunk meg letolt minket, és azt mondta fodrászra nem ad pénzt, oldjuk meg szépen! :((

A lényeg, hogy már leszívtam a haját neki párszor mire eddig jutottunk, hogy rátesszük a hamvasszőkéjét a Palette termékével. Alapban szürke, alul pedig amolyan enyhén narancsos beütése van a hajának, de összeségében úgy néz ki, mint a nagyink. :( Milyen bolti termékkel lehet hamavsszőkét kapni, de már az is jó ha valamilyen hidegebb szőkét kapunk, csak ne ezt a szürkét...

Letolást nem kérünk, csak segítő véleényeket, mert ígyis már engem is kerülget a sírógörcs. :(((

Köszönjük!!!



2015. febr. 18. 18:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Mindenképp hamvasszőke szeretne lenni?

Szerintem vegyetek világosbarnát vagy sötétszőkét.

2015. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ha szürke akkor próbáljatok szőke árnyalatú hajfestéket venni. De várjatok a következő festéssel mert teljesen tönkreteszitek a hugod haját.
2015. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg várni kell, de most szerintem sem a hamvasszőke a megfelelő választás, hanem a sötétszőke, még így is lehet, hogy sokkal világosabb lesz, mint amilyen a dobozon van.

De mit ronthattatok el, hogy ilyen színe lett? Hogy csináltátok? Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy legyen miből tanulni.. :D Nem foglak letolni. :)


22N

2015. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen a fejébe vette, hogy nyár előtt már olyan szőke szeretne lenni. :/ Akkor tehát inkább az "aranyosabb" melegebb szőkék közül válogassunk, és ne tegyünk rá újabb hideg szőkét? Olvastam erről a hajszín skáláról, meg pigmentekről, akkor most vissza kell tölteni a haját sárga pigmentekkel gondolom, azért kell a melegebb szőke nem? Nagyon köszönjük az eddigi válaszokat <3 Szegényke picit jobban van, hogy nem azt írtátok lehetetlen. :)
2015. febr. 18. 18:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha most ráfestesz a hajára bármit is akkor annyira tönkreteszed a haját, hogy örülhet, ha nem hullik ki neki. Ha mindenféleképpen ragaszkodtok az újrafestéshez akkor világos barnát, vagy sötétebb szőkét válasszatok. Semmiféleképpen ne világosabbat, mert még rondább lesz. A következő festés előtt pedig várjatok minimum 2 hetet, és inkább bízzátok fodrászra.

Ezt a festési hercehurcát már elszúrtátok, semmivel nem lesz olyan színű, mint amilyennek szerettétek volna, viszont nagyon leamortizáltátok a haját.


Jó lecke volt nektek, a szőkítésnél nagyon oda kell figyelni, és nem egyszerre, hanem fokozatosan kell világosítani, főleg a sötétebb hajat.

2015. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát jó kérdés mit rontottunk el. :D Előtte háromszor, havonta egyszer leszívtam a haját ezzel a SYOSS hajvilágosító termékkel. Tényleg bevált, azt a tipikus csibesárgát kaptuk, ami minden alkalommal egyre világosabb és egységesebb lett, de nem tejföl fehér, azért igen sárga volt most is festés előtt. Most rátettem a Palette Salon Colors 10-2es árnyalatát, mert januárban tök akciós volt a DM-ben, és tetszett is neki a szín. Ezt nem hittük volna, hogy ilyen erős, mert a sárgából szürkét hozott ki. :) Köszi a megértést, majd idősebb korunkban legalább tudni fogjuk hogyan kell festeni rendesen. :))
2015. febr. 18. 18:39
 7/13 A kérdező kommentje:
Jól van köszönjük szépen a tanácsokat, talán kibírja még a 3 hetet is így, van hamvasító samponja az lehet kiszedhet némi szürkeséget :/ most keressük neki neten a szőke árnyalatokat.
2015. febr. 18. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem ezt? Hagyni kell békén, és mosással kopni fog a szürke, szép hamvas lesz. A hamvasító sampon lila, gondolom nem lilás szürke a kívánt szín... Én csak akkor festeném újra, ha a színmélység nem stimmel, az árnyalaton lehet korrigálni.

Pár link azért nem ártana, hogy milyen most, és milyet szeretnétek, akkor talán megpróbálnék ötletelni mit is lehet kezdeni vele. Én festettem már hamvasszőkét, és még soha nem történt baleset (lekopogom gyorsan).

2015. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, valami kép vagy ilyesmi sokat segítene. Most mi van a hajával? Ráfestettetek, vagy megmosta?

Amúgy biztatásnak, nekem nagyon bejön a szürke haj :D

2015. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló, hát ha tényleg kopni fog mosással a hajszín, hát akkor ennél jobb örömhírrel nem is szolgálhattál most nekünk!!!:) Végülis lebeszéltem, hogy várjunk vele 3 hetet a korrigálással, de akkor ezt mondom majd neki, hogy mossa gyakran, és a végén lehet meglesz a kívánt szín. :) Jaj de szeretem ezt az oldalt!!! Vannak még kedves emberek a világon. Akartam képet tölteni fel, de magára zárta a szoba ajtaját, esélyem sincs lencsevégre kapni. :D talán ilyenhez hasonló az övé, mint ennek a lányna, alul meg sötétedik, és egyféle narancsos átütése van a hajának. [link]
2015. febr. 18. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!