Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az hogy kb egy évig...

Igaz az hogy kb egy évig vasalom a hajam utánna kezd egyenesedni, és egyenes marad?

Figyelt kérdés

Hullámos a hajam,eléggé.És már nagyon utálom.

Kérlek aki tud tippet adni,vagy választ az tegye meg :D Szeretném ha egyenes lenne a hajam,ugy jobban is áll,és ugy jobban is szeretem.:)


2015. febr. 18. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem igaz. A haj típusát a genetika határozza meg.

Viszont van olyan, hogy tartós hajegyenesítés, fodrászok csinálják, nézz utána esetleg. Kicsit drága, de megéri, mert hónapokig egyenes lesz a hajad és nem kell mindennap vasalni. :)


22N

2015. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom sem az 1 éven át kivasalni a hajat sem a tartós hajkiegyenesítést.

A hajad nem lesz egyenes, de az állandó igénybevétel miatt töredezett, száraz lesz, és hullani fog.

A tartós kiegyenesítés is csak annak lesz jó, akinek enyhén hullámos a haja. Nekem nagyon göndör, és én voltam ilyen tartós kiegyenesítésen. Kisebb vagyont fizettem, és jó ha 2 hétig volt egyenes.

2015. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat vasalod a hajad a végén ronda száraz, és töredezett lesz, amin majd a vágás segít csak. Egyenes hajad soha nem lesz végleg, örülj hogy nem olyan, a hullámos milliószor szebb, inkább ápold, ne árts a hajadnak. Tanuld meg kezelni a hullámos hajat, sokkal szebb mint egy lapos egyenes.
2015. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.:))
2015. febr. 19. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!