Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miből lehet megállapítani,...

Miből lehet megállapítani, hogy egy arckrém valódi, vagy hamisítvány?

Figyelt kérdés
Lancome krémszettet kínálnak a bolti árnál kevesebb mint a feléért. Honnan lehet megtudni, hogy eredeti-e, vagy nem egy 20-30 éve elfekvő készletből származik?

2015. febr. 20. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100% hamisítvány, vagy lopott.
2015. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egy biztos: a bolti ár alatt kínált dolgok valószínűleg kamuk. gondolok itt a bolti ár alatt kínált nike cipőkre meg luxus kozmetikumokra is. vagy lopottak, de én nem kockáztatnék, ilyen tolvaj proliktól amúgyse vennék semmit.
2015. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kenj a bőrödre semmit, amiben nem vagy teljesen biztos, hogy mi az, mert amennyit spórolsz, annyit árthatsz vele..
2015. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van rajtuk egy kód, ha eredeti. ezeket bepötyögöd a osmetic.net vagy a checkfresh.com oldalra, és ha eredeti a krém, akkor a kódra kidobja a gyártás időpontját. ha kamu a kód, akkor hibát ír ki a rendszer. ha magánszemély árulja, lehet igazi, de ha az eladónak túl sok ilyen "márkás" cucca van, akkor gyanús...
2015. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaa és a dobozon lévő összetevőket is érdemes összehasonlítani a márka honlapján szereplő listával. : )
2015. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igazán hasznos választ kaptam !
2015. febr. 21. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
szívesen. : ) én parfümöket, sminkeket szoktam ellenőrizni, jó tudni, mikor gyártották. : )
2015. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!