Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Yves Rocher Hydra Vegetal...

Yves Rocher Hydra Vegetal frissítő arcradírról vélemény?

Figyelt kérdés
Száraz, és pattanásos arcbőrre próbálok megoldást keresni(főleg a szárazságra), próbáltam már a Kék Lukács féle aknestop kenőcsöt (csak még pattanásosabb lettem tőle), próbáltam teafaolajos oldattal lemosni, az sem hatott. Szeretném rendbe rakni az arcbőrömet, mert a pattanások nyomán maradt piros foltok, és a szárazságtól hámló kompozíció nem éppen szívderítő látvány, de már nem tudom mit vehetnék rá.. Valakinek van tapasztalata evvel a krémmel? Esetleg másik termék, ami hatásos, és nem a csillagokkal vetekszik az ára? Köszönöm előre is! 21F

2015. febr. 21. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! én az yves rochert nem ajánlanám, mert alkoholosak a krémeik. az a kék lukács krém régen nagyon jó volt, de megváltozott az összetétele, tele lett pattanásosító cuccokkal, jól elcseszték. a teafa olaj is sokmindenkinek jó, nekem se vált be. ami nekem bejön az:

akneroxid 5% krém, pattanásokra

balea ultra sensitive nappali vagy éjszakai hidratáló, a száraz, hámló arcra.

plusz vmilyen fényvédő kell sajni az akneroxidhoz, pl. bioderma. ha gyógyszertárban veszel akneroxidot, kérj hozzá fényvédőt, tudnak segíteni. minimum 30-as faktorszámú legyen. a fényvédő abban is segít, hogy a pattanások után maradt nyomok hamarabb múlnak, mert az uv nem égeti bele a bőrödbe.

ha komolyabban szeretnél foglalkozni a témával, akkor az otthoni hámlasztókat ajánlom:

bha savas - pórusokat pucolja ki, gyulladásgátló, tehát mérsékli a pattanások számát

aha savas - pattanfoltokat tünteti el, és a szárazságra is jó.

ha nagyon aknés a bőröd, érdemes egy bőrgyógyászhoz is elmenned. neki is megemlítheted ezeket a dolgokat, tuti segítenek. : ) a krémmánia nevű oldalon vannak ilyen pattanásos cikkek, a cíkk írónak is csúnya volt a bőre, ő is hasonlókat ajánl. nekem már alig van pattanásom. kicsit bonyolult így, de megéri. : ) 25L

2015. febr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a válaszodat, ki fogom próbálni. :)
2015. ápr. 2. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!