Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb márka ezek...

Melyik a legjobb márka ezek közül? Garnier, Loreal, Vichy, Dove, Nivea

Figyelt kérdés
melyik hasznal a legjobban? Ezek erdekelnek, legyszi olyan ne irjon akinek olcsobb valt be. Koszi
2015. febr. 22. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Garnier, Nivea
2015. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez bőrtípustól, problémától és terméktől függ.

De szerintem egyik se nagy eresztés. Tusfürdőből jó a nívea, az arcápolóikat viszont magamra nem kenném, garnier szintén hulladék kategória, a vichy meg pont olyan tré, mint a fentiek csak drágábban, bár van 1-2 jó termékük.

Ugyan nincs a fenti listán, de nagy általánosságban nézve inkább eucerin vagy bioderma, ha már. De ha konkrét terméket emelnél ki meg hogy milyen bőrtípusod van és mit szeretnél elérni, többet tudnánk segíteni.

2015. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vegyes bortipusom van es arckremet szeretnek, ranctalanito szem ala, porusra.
2015. febr. 22. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:

én ezek közül egyiket sem tartanám annyira jónak. a garnier egy igazi f_s, vichy nekem olyan szinten csalódás volt, hogy nagyon, a loreal is túlárazott ahhoz képest, mivel dolgoznak, dove is, nivea tusfürdők nem rosszak. de általánosságban elmondható, hogy ezekben sincsenek jobb anyagok, mint az olcsó, jó minőségű kategóriában. ráadásul állatokon is tesztelnek.

ha csak a drága a jó neked, akkor inkább bioderma, eucerin, ahogy az előző írja. vagy la roche posay. drágák közül nekem a paula's choice a kedvencem, itt minden kifogástalan.

2015. febr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
olcsóbbak közül melyik a jó?
2015. febr. 23. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
baleából, babylove-ból találtam nagyon jó arclemosót és arckrémet. szérumból drágábbat használok, psulss choice-t, mert antioxidánsokat tartalmaz
2015. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!