Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani egyszerüen...

Tudnátok ajánlani egyszerüen elkészithető férfi frizurát amihez mondjuk elég egy kis lak és megáll?

Figyelt kérdés
Hátul két forgóm van és elég nehezen áll meg a hajam igy elég nehéz olyan frizurát találni ami szalon képes lenne (24)F pár ötletet kép formájában elfogadnék :D Gondolom ekkora ökörséget nem hallotattok még de nekem nagy segitség lenne.

2015. febr. 23. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi hajad van, mekkora, milyen típusú stb.? kérd ki a fodrászod tanácsát.
2015. febr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2015. febr. 23. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
én oldalt mindenképpen vágatnék a helyedben. felül is kicsit zsírosnak ,formátlannak tűnik. menj el egy fodrászhoz és kérd ki a tanácsát.
2015. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem zsiros,csak sajnos közel mindennap mosom a hajam és ez nem épp egészséges aztán úgy látszik mintha az lenne. De igazából nekem pár forma kellene amit meg is lehet csinálni. A fodrászom nem tud mit kitalálni:D azt mondja nekem kell tudni
2015. febr. 23. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
ez esetben válts fodrászt. egy igazi mester megmondja, mi áll neked jól, és katalógus, mindenféle hozott kép nélkül megvágja neked a tökéletes frizurát.
2015. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!