Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan momdjam el amyámmak? 12/l

Hogyan momdjam el amyámmak? 12/l

Figyelt kérdés

Eléggé koránérős típus vagyok. 8.5-9 évesen kezdtem el szőrösödni. A kezem is eléggé szőrös... A lábam, hónaljam és ott aluli is. Uszodába és strandra semmi kedvem nincsen. Nyáron rövidújút és vállpántost utállok hordani. A fürdőruháról nem is beszélve, meg persze rövid-háromnegyedes nadrágok... Multkor úszásunk volt. Anyámnak mondtam (nagy nehezen kijött belőlem, mert nem szeretek az ilyen dolgokról beszélni), hogy leszeretném borotválni vagy bármi mással a lábam és hónaljam, de azt mondta hogy a lábamhoz még túl fiatal vagyok mert hogy ő is csak 14-15 évesen kezdte borotválni. A hónaljamra azt mondta hogy azt megcsinálja csak este elfelejtettük. De most már nem merem megmondani. De a lábam az zavar a legjobban. Ezért utállok minden rövidet és minden nyilvános fürdőt. Szerintetek hogyan mondjam meg neki? Legszívesebben gyantázni szeretném de nem kozmetikussal mert anyukám utálja azokat :D .

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2015. febr. 23. 19:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ha megígérte a hónaljadat, akkor kérd meg újra nyugodtan amikor ráér.


Aztán másnap fürdéskor szedd le a lábad borotvával (gyantázni szerintem ráér később: fáj mint az állat, lehet anyukád meghallana :D ). Nem kell neki mutogatni vagy ilyesmi, ha meglátja, mit tud csinálni? Megmondod, hogy azt hitted ebbe is beleegyezett....


De inkább csináld meg, minthogy rosszul érezd magad a bőrödben.

2015. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idosen ennyire szorosdsz az lehet valamilyen betegseg jele is. Szerintem szedd ossze a batorsagod es szolj anyukadnak, hogy vizsgaltasson ki, mert ez nem normalis. Ha minden ok nalad csak utanna kezdj borotvalkozni, mert attol csak erosebb lesz a szorod es tobb bajod lesz vele.
2015. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor holnap megmondom neki úgy is megyünk egy bevásárlóközpontba :D Nincsen semmi betegségem mert anyukám mondta hogy ő is eleggé szőrös volt :D
2015. febr. 23. 19:55
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

A te életed... ne foglalkozz azzal, hogy ő nem úgy csinálta.

Az a lényeg, hogyjól érezd magad a bőrödben :)

2015. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajjmár,nem kell egy 12 éves lányt orvoshoz küldeni,mert szőrös.

Figyelj. Én nem akarlak itt téged lázítani kedves édesanyád mellett,mert tényleg nem voltam egy szent gyerkőc,de én szó nélkül leszedtem a lábam és vigyorogva mutattam anyámnak,hogy nézze milyen szép puha :D Ő meg csak nevetett és beíratott kozmetikushoz,hogy inkább gyantázzuk.. párszor elmentem aztán mondtam,hogy engem ne kínozzon ezzel,de ez már más téma:)


Nyilván más anyud és az én anyum hozzállása és mi is mások vagyunk,de ha ennyire zavar akkor szedd le,vagy addig nyaggasd anyukádat míg meg nem engedi.

2015. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) <3 Csak annyi hogy egyedül nem merem :D de holmap meg fogom mondani :)
2015. febr. 23. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szőrös vagyok! Nekem 10 évesen már durván szőrös volt a lábam és máshol is. Nekünk van otthon hajnyíró és amikor senki sem volt otthon,nekifogtam és mindenhonnan leszedtem vele.
2015. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hajnyíróval nem fájt? :D de birom a merészséged :D
2015. febr. 24. 20:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Háthh, asszem ha borotválod, meg fog erősödni, szóval tűrjük a fájdalmat és gyantázzunk!12/l :)
2015. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hajnyíróval egyáltalán ne fáj,az nem ilyen tépős,az csak levágja a szőrt mint a borotva.
2015. febr. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!