Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik casting creme gloss...

Melyik casting creme gloss árnyalatot válasszam, ha világosbarna színt szeretnék elérni a sötétbarna hajamon?

Figyelt kérdés
Van-e olyan árnyalat, ami világosítaná annyira a hajamat? A vörös egész jól meglátszik benne, világosabb is lett tőle, de összességében még mindig sötétebb, mint szeretném. Melyik árnyalatot próbáljam ki egy világosbarna, világos vöröses barna árnyalat eléréséhez?
2015. febr. 24. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A fantázianevére nem emlékszem, de a szám a 600. Sötétszőkének hívják, de igazából az világosbarna.
2015. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a sötétbarnából még a világos szőke sem csinált világosbarnát, csak vöröses-rezes-foltosbarna lettem. Szóval ha festett hajat akarsz világosítani akkor inkább fodrászhoz menj. Szerintem. A foltos hajat helyrehozni nagyon sok idő. :/
2015. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!