(? ) A kérdés lent!

Figyelt kérdés

Lehet,hogy nem megfelelő kategóriában teszem fel a kérdést,de :

Már öt éve szenvedek a pattanásaimmal.

10 éves koromban jelent meg az első,most vagyok 15.

Fiú vagyok,semmi barátnő,közösülés,szerelem,mert ügye a hormonok is kiválthatják,vagy hasonló mittudoménmik.

Hogyan tűntethetném el őket?

Ilyen válaszok ne jöjjenek,hogy alapozó,meg hasonló elrejtőztetési dolgok,mert alapból útálom ezeket.

Meddig jönnek még ezek,és mitől?

Milyen kaja kell,ami nem hozza elő őket?

Az addig megvan,hogy a túlságosan sok fehérjebeviteltől is előjönnek,de akkor mitcsináljak hogy ne?

Oké,kamasz vagyok,de mostmár elég.

Hagyjanak engem békén a pattanások! :D



2015. febr. 25. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha belegebedsz akkor sem fognak elmúlni még vagy 3-4 évig, szóval jobb lesz, ha megszokod.

Ne hisztizz, úgysem tehetsz semmit. Vannak ilyen arcápoló cuccok, azok segíthetnek esetleg.

2015. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrradír heti egyszer, arctonik mindennap. Az valamit segít.
2015. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ennyire zavar, irány a bőrgyógyász!

vagy amit én ajánlok: akneroxid 5% + fényvédő krém

tuti leszed mindent de csak óvatosan vele, gyógyszertári krém.

2015. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha csak én lennék csak lányba!:D Én most már 18 vagyok de engem is kb másfél éve hagynak nyugodni a pattanások.Előtte nagyon szenvedtem,utáltam az arcom tapintását is!! Jártam bőrgyógyászoknál alkalmanként 5000 FT-ért. Azt,kell mondjam volt olyan aki csak ránézett és SOTRET vagy ROACCUTAN. Be ne szedd őket,amik rá vannak írva a tájékoztatóra huh... Sőt olyat is hallottam hogy pár év múlva megjelent a probléma.

Szóval én is végigjártam ezt az utat. Azt javaslom ha tényleg komoly gond és nem 1-2 kamasz pattanásról van szó(akkor ne aggódj),akkor menj el egy nevesebb vagy olyan szakemberhez akiről hallottál sok jót és ő mondd valamit rá. Én a Skinoren + Duacot használtam és nekem ez helyrehozta. De előtte rengeteg krémet használtam,ha 200 ezer FT-ot nem költött a családom erre akkor egyet sem.

Most én nem mondom neked ,hogy kend ezzel vagy azzal mert tényleg nem lehet tudni neked az használ-e. PL.: a tesómnak is ugyanilyen problémája volt és nekem használt egy rázókeverék neki meg inkább ártott.

Lehet,hogy azt gondolod hogy na ez kb,ez a tanács annyi mint a nesze semmi fogd meg jól:D De tényleg kitartás és egy idő után majd javul.

Én még krumplilével is kentem egyszeribe :D

Nekem nem kell mondani,hogy mit érzel ,mert én is átéltem teljesen ugyanezt.

Jah nekem még mondták ,hogy csokitól is van,zsíros cuccoktól,vaj,tej...(kb.5 éve nem eszek csokit csak 1 évbe 3X kb.)

Szoktak javasolni salaktalanító teákat,hogy kipucolja a szervezetet,mert tényleg ha ilyen belső vmi okozza,akkor nem csak külsőleg kell kezelni.

Ne stresszelj,mert attól is lehet!

Gyulladás van a szervezetbe.... Szóval fordulj egy jó bőrgyógyászhoz,aki tényleg segít és nem egy hülye gyógyszerrel akarja eltüntetni a problémát,mellékhatásokat elnézve.

Nah ennyi elég egyszerre!:))


Ha van valami kérdésed vagy bármi,írj nyugodtan,szívesen válaszolok. Remélem azért valamit segítettem.

18/L

2015. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!