Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti karikákat hogyan...

Szem alatti karikákat hogyan és mivel lehet eltűntetni? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2015. febr. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Korrektor
2015. febr. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapból elegendõ víz fogyasztása az egyetlen valós és tartós megoldás, nameg az elég alvás.

Ha csak elfedni akarod, akkor valóban korrektorral javíthatsz a dolgon.

2015. febr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód, vitamindús
2015. febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korrektorral. Youtubeon keress rá how to erase dark circles videóra.
2015. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha genetikailag ilyen, akkor sehogy.

Nekem már kiskoromban is karikásak voltak a szemeim, most is azok, pedig eleget alszom, és egészségesen élek.

Korrektor, ennyi a maximum.

2015. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is genetika, már a gyerekorvosok is szörnyülködtek a fejemen (hozzá hófehér a bőröm).

Sok folyadék, egészséges életmód. Esetleg a korodnak megfelelő (!) szemkörnyék ápoló, golyós karikakezelő alakíthat rajta. Vannak ilyen házi praktikák, hogy cukorral összekeverni kávét és azt a sűrű pépet felvinni.

De sajnos nekem is csak a korrektor segít igazából :/

2015. febr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hiányos nátriumpótlás esetén nő a vér viszkozitása(vérbesűrűsödés).

Az eredmény karikás szem.

Valójában a karikák akkor jönnek létre ha a vér nátriumszintje 140 mmol/l alá esik.


Ha ez nem elég még candidafertőzést is kapsz tőle(jellegzetes tünet ilyenkor a fehér lepedékes nyelv).



Fiziológiás tiszta só pótlással el lehet tüntetni a karikákat, nézzétek meg Tejfalussy András cikkeit.

2016. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!