Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancssárga körmök?

Narancssárga körmök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nagy helyzet az lenne,hogy egy ideje narancssárgák a körmeim. (kb.1éve biztosan). Nem dohányzom,egész életemben ha 3x cigiztem,de nem rajongók ezért. Olvastam valahol,hogy májbetegségre is utalhat....hát ezt is nagyon kétlem. Igaz,hogy sűrűn lakkozom a körmöm. Minden héten,még esélyt se hagyok neki,hogy lélegezzen. Ez befolyásol valamit?? Köszönöm!

2015. febr. 28. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A körömlemez elhalt szaru, így nem lélegzik. Az elszíneződést a lakk okozza, használj alaplakkot.
2015. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Az lesz,pihentetem,mert már nagyon csúnya.
2015. febr. 28. 17:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a lélegzik,az képletesen értendő..........
2015. febr. 28. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is viszonylag gyakran lakkoztam egy időben, nem volt semmi gond, mígnem egy olyan márkájú/árnyalatú lakkot kentem fel, ami után teljesen narancssárgák lettek a körmeim. Pedig, ha jól emlékszem, használtam alá átlátszó lakkot. Na mindegy, hagytam lenőni... azóta nem is nagyon lakkozom.
2015. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is egyszer így jártam egy piros körömlakkal,pedig jó márkájú volt,legalábbis dícsérték. Bár nem mondhatom azt,hogy piros lakk miatt lett ilyen színe,mert sötétkéket,lilát szoktam használni,orgona színűt. Imádok körömlakkozni,de komolyan mikor lemosóm lemezes lesz,szóval látom hogy egymás mögött szakadna fel a körmöm,meg olyan narancssárga... Akkor szüneteltetem a lakkozást,és ha rendbe jön és szép lesz,akkkor csak alaplakkot használok. Az jó rá akkor is. Igaz??
2015. febr. 28. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
fú nekem is befogta tavaly az egyik lakk a körmömet, dobtam kifele a kukába... kb. most nő le teljesen a sárgás-narancsos rész, undi. lemezesen is tört egy időben, ha nem az isana mandulás lemosóját használtam. ettől az egytől nem töri lemezesen a körmök. azóta már használok körömerősítőt alaplakként, nem törik és nem színeződött be újra a körmöm. neked is ezt ajánlom. : ) amúgy sztem tök mindegy, mennyi időt van szabadon a köröm. végülis nem lélegzik. én azért két lakkozás között általában tartok 1-2 nap szünetet, de néha csak azért, mert nem tudom, milyet fessek fel. : D sőt, a lakk által vastagabb lesz, kevésbé törik.
2015. márc. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!