Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés és hajszínező/...

Szőkítés és hajszínező/ hajfesték? Hogyan csináljam? (többi itt lent)

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék vörös/piros hajat. A fejem tetején, olyan 8-10 cm szélességben, a többi műraszta lesz. Valami ilyen színt szeretnék: [link]

[link]

Tudom, hogy az egyik szín sötétebb, de nem tudom, melyik lenne jobb.

14 éves vagyok, és a szüleimnek kételyei vannak afelől, hogy ez kárt tesz a hajamban. Szerintetek a hajszínező vagy a festék lenne jobb? Mire kezdődik az iskola, le kell vetnem eme csodálatos hajazatot, ezt figyelembe véve melyik jobb?

Illetve: A hajszínező kevésbé károsítja a hajat?

A sajátomnak ilyen színe van általában: [link]


[link]

(én vagyok a jobb oldali)

Így ezek a színek között mozog.

Szükséges szőkíteni, vagy anélkül is lehet hasonló élénkvörös a hajam?

És az igaz, hogy több napig is festeni kell, hogy a kívánt szín elérjem?



2015. márc. 1. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül támogatnám, hogy 14 évesen rikító piros hajad meg műrasztád legyen, de gondolom lebeszélni nem lehet.


Elég világos a hajad, én a helyedben nem szőkíteném, mert baromira roncsolja. A hajszínező szépen fog, de nyárra nem javaslom, mert se a tűző napot, se a vizet nem bírják, maximum! egy hónap után kikopna, ráadásul csúnyán. A festék viszont addig fog a hajadban maradni, amíg le nem nő teljesen. Szóval ha nem akarsz vörös maradni, akkor azt nem ajánlom. Ha mindenképp ragaszkodsz a piroshoz, akkor hajszínező (bár lehet, hogy teljesen az sem kopik ki), de abból a lehető legjobbat vedd, ami kikerül a pénzedből, és kérdezz utána, hogy milyen színe lesz, mert sok pirosnak rózsaszín lesz az eredménye. Plusz ne napoztasd, ne áztasd, ne nagyon legyen vizes, ha strandoltok, és akkor talán elég lesz havonta újra színezni. Bár ha jól tudom a műraszta sem bír ki a fejen egy egész nyarat.

2015. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nem szokásom sokat napozni, és ha netán nyaralnánk, vagy vízbe mennék, mindenképp felfogom a hajam.

Azzal nincs baj, ha kikopna, mert akkor újraszínezném, és a műrasztát is újrafonnám, ha már kezd lenőni.

Ha pl olyan színezőt veszek, ami piros színt ígér, akkor az szőkítés nélkül sötét vöröses lesz inkább, vagy olyan csúnya vöröses-barna?

2015. márc. 1. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
A fizikai színezők nem szépek, ha nem szőke (jó világosszőke) a haj. Viszont ezért hamar fakulnak. Ha kezdődik a suli, akkor nem csak a vöröset kell kiszedni a hajadból, hanem a szőke részt is vissza kell festeni a saját színedre, ez nem biztos, hogy sikerül úgy, hogy ne maradna látható nyoma.
2015. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel a hajad alapból is szőke így nem kell szőkíteni. Veszel Directions színezőt, befogja szépen: [link]


Ez meg csak mellékesen: Tudom hogy 14 évesen nem sok stílusérzéke van az embereknek, neked sincs, kifejezetten kislányos vagy és átlagos, ezzel a hajjal amit tervezel rettenetesen fogsz kinézni, mert egyáltalán nem illik hozzád. Ez a vagány, stílusos nőkhöz jó, de te nem ilyen vagy még... de talán az leszel pár év múlva. Szóval jobb lenne ezzel várnod inkább. Gondolom nem az a célod hogy nevetséges legyél...

2015. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép színe lesz, a márkás színezők nagyon élénken fognak.
2015. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

3. kommentelőnek üzenem, hogy nem igazán izgat senki véleménye, nekem ez tetszik, ilyen vagyok, ilyen leszek :D

2015. márc. 3. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 3., de szerintem nem nekem címezted, amit írtál...
2015. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ó bocsi, úgy számoltam, hogy magamat nem vettem bele.

De akkor a 4-esnek :D

2015. márc. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!