Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan házi praktikákat...

Tudtok olyan házi praktikákat amitől kicsit gyorsabban nő a haj?

Figyelt kérdés
Szeretném megnöveszteni a hajam nyár végéig. Ricinusolajat használok, azon kívül tudnátok még mondani házi praktikákat? ( ha van tapasztalat akkor az is sokat segítene:) )

2015. márc. 2. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen nincs, a ricinustól sem fog gyorsabban nőni és örülhetsz, ha nem hullik ki a fele...

A hajnövekedés genetikán múlik, egy egészséges embernek havonta 1-2 centit nő az ember haja (egyénenként változó), ennél többet nem fog, ha a fejed tetejére állsz, akkor sem.

2015. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* egy egészséges embernek havonta 1-2 centit nő a haja
2015. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ricinusolajtól tényleg nem nő gyorsabban a haj :) Nekem is volt, jobban hullott tőle, viszont enyém nem lett jobb tőle. Én is akarok hosszabb hajat, de hát ez van, nem nő gyorsabban a haj...
2015. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód, bio hajápolás amitől maxon nő a haj. Ami havi 1-3 cm is lehet, változó, genetikán múlik. Gyorsítani nem lehet. A ricinus meg inkább árt, szóval annak sok értelme nincs. A hajnövekedésen nem változtat semmit. Ha töredezik a hajad vágasd és használj a végére argán olajat hogy ne törjön újra.
2015. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem ártott, pedig már hónapok óta használom. :)
2015. márc. 2. 22:45
 6/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 2. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:

A ricinustól igen is nő a haj. Nem tudom h az előző válaszolók hol élnek, vagy mire gondoltak, de a ricinustól nem fog kihullani a hajad. Én heti 2x használom minimum 6 órát van a hajamon, van h benne alszok és láss csodát, babahajaim is vannak és 3 centit nő a hajam havonta. Oh, és megállt a minimális hajhullásom is, ami volt.

Egyébként:

[link]

2015. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!