Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színtípus vagyok?

Milyen színtípus vagyok?

Figyelt kérdés

Hajszinem nekem hajaz a zöldre, nemtudom bár, hogy hamvasszőke és melegbarna mix, vagy melegszőke és hamvasbarna (nem is érdekel), arcbőröm sárgás kifejezetten és nekem valahogyan olajszínű, pedig világos. Tippek, ötletek, tanácsok, bátorítás? (nem épp leányálom a zöldes árnyalat)

Eleinte azt hittem tavasz-nyár keverék vagyok, gyerekként nagyon világos szőke voltam, aztán barnultam.

Ha lebarnulok, akkor az élénk színek állnak jól, egyébként pedig nem áll jól a piros.

Köszönöm a válaszokat!



2015. márc. 6. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen meleg típus vagy, tehát tavasz vagy ősz.

Azt hogy ezek közül melyik, az dönti el hogy mennyire kontrasztos a szemed és a hajad a bőröddel.


Az ember típusát a kinézete határozza meg és nem fordítva, tehát lehet rajta változtatni. Ha egy tél típus (feketa haj, sápadt fehér bőr) világosbarnára festeti a haját és nagyon lebarnul (akár önbarnítóval is) akkor látványra átkerül nyár típusba. Ez nem jelenti azt hogy jól is áll neki az a színtípus karakter.


Azt viszont hogy a meleg vagy hideg árnyalatok állnak-e jól, nem igazán lehet megváltoztatni.


Vannak keverékek mint pl tavasz-nyár. Nekik több minden áll jól mivel válogathatnak a hideg és meleg árnyalatok közt is.


A zöld és a piros olyan színek aminek vannak meleg és hideg árnyalatai is. Ha a piros kissé narancsos akkor meleg, ha kissé lilás akkor hideg szín. A zöldnél meg ha kissé sárgás akkor meleg, ha meg kékbe hajló akkor hideg.

2015. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segített.

Mivel a hajszinem ilyen keverék eredetileg úgy szívesebben hajtom a tavasz felé a stílust ha picit erőszakosan is mert öregit úgy érzem az ősz illetve személyiségemtől távolabb áll.

2015. márc. 6. 22:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!