Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a hajszínek a vörös...

Ezek a hajszínek a vörös milyen árnyalatai? Hogy hívják őket? Neked melyik tetszik a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

Kor és nemet is kérnék!


2010. febr. 14. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A másodikat leszámítva egyik sem vörös hajszín, csak piros vagy sötét narancssárga. Nem rendes hajfesték szín. Az elsőt pl csak kikeverni lehet az utolsó előtti meg photo shop.

A második az vöröses szőke.

2010. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kérdezőnek : nem tudom milyen nevei lehetnek..


1.nek: "A másodikat leszámítva egyik sem vörös hajszín" áhh nem tényleg :O biztos lila. -.- Jézusom.. sztem a 2. egyáltalán nem vörös.. max vmi vöröses szőkés akármi.. de vörös.. hát kicsit messze áll tőle.. a másik 3 sokkal inkább vörös.. vagy piros.. de a 2.-nak nem sok köze van a vörös színhez

2010. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem hallott a vöröses szőke színről, akkor számára valóban nincs köze hozzá...
2010. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő photoshop és amúgy is piros, és nem vörös. A második a vörös, a klasszikus értelemben vett vörös, ami előfordul eredeti hajszínben. A bordó, rikítópiros nem fordul elő. Így igenis a 2. a vörös.
2010. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a 2. egyértelműen a legjobb!

ezenkívül még az első se rossz, csak azt én nem vállalnám be

2010. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hívják, de szeretném, ha természetesen olyan lenne a hajam, mint a második képen. De nem olyan, hanem barna, így maradt a festés, és bevállalnám az elsőt!

Még akkor is, ha lehet, hogy paróka, vagy nem tudom.


24/L

2010. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!