Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért marad hajfestés után...

Miért marad hajfestés után világosabb a hajtő?

Figyelt kérdés
Középbarna vagy csokibarna színt szoktam festeni. Ha az egesz hajamat befestem es hagyom 30 perc hatóidőig, akkor is a tő mindig világosabbank tűnik. Ha csak tőfestést csinálok, a tővén 20 perc, majd az egeşz hajon még 10 perc, akkor is ugyan ez az eredmeny. Tobbfele festekmarkat kiprobaltam mar, de mindig ez van. És az őszhajszalak nem jellemzoek. Hogyan lehetne mindhol egyseges a szin? Koszonom.

2015. márc. 8. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
A fejbőr aktivitása miatt. Mikor fested a hajad, a fejbőrnel lévő kis területet kenyd be legutoljára.
2015. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyeld hogy mikor érte el a haj a fejbőrnel ugyanazt a színt mint a többi hajtömeg
2015. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hajtöveket kell festeni utoljára ilyen esetben.
2015. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!