Pénisz borotválás?

Figyelt kérdés

Sikerült minden ,szőr növekedés irányával azonosan húztam a borotvát,de így csak egy irányból lett csak sima. És látszanak kicsit a szőröcskék is. Jó minőségű borotvát használtam. Ha ellentétesen húzom a borotvát akkor meg teljesen sima lesz ,de az meg szőrbenövéshez vezethet,ezért úgy még nem próbáltam. Egy focistarsamnak láttam, hogy neki nagyon sima volt és neki nem látszódott egy szőr szál sem.

Hogy lehetne teljesen simára csinálni borotvával?



2015. márc. 10. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen simára borotvával nem lehet. Gyantával lehet eltávolítani tövestől, amikor nem látszik a bőr alatti rész sem.
2015. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szőrrel szemben
2015. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Jujj ott azért a gyanta... Hát egy pasi sztem nem bírná. Borotva, szőrrel szemben, semmi baj nem lesz. A gyantázástól hamarabb lesz szőrbenövésed. Jó minőségű borotvát használj és nyugodtan visszafelé is húzhatod.
2015. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is látszik,hiába van simára borotválva. Ha erős,fekete és sűrű a szőr,mint nekem akkor ez van.
2015. márc. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valszeg annak a focistársadnak még nem nő. :)
2015. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!