Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borostavágóval szép borostát...

Borostavágóval szép borostát lehet kreálni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig teljesen megszabadultam az arcszőrzetemtől. Ám most szeretnék egy olyasmi borostát, ami jól is néz ki (pl. mint a Maroon 5-os Adam Levine -é :D).

Éppen ezért most hagytam egy kicsit növekedni és kb. 1 cm hosszú, ám össze-vissza áll (helyenként hosszabb, máshol kisebb). A kérdésem az volna, hogy egy borostavágóval lehet kreálni egy kafa borostát? Tehát van értelme beszerezni egy ilyen cuccot?


Köszönöm a segítségeteke!


2015. márc. 11. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Én hajnyíróval szoktam hasonlót, de be fogok ruházni én is egy szakállvágóra. Olyat nézz ahol 0.2 cm-től lehet vágni, lehetőleg 1 cm-es ugrásokkal.
2015. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) Köszi a tippet! :)
2015. márc. 11. 16:44
 3/8 A kérdező kommentje:

Találtam kettőt. Szerinted melyiket érdemesebb?


[link]


[link]

2015. márc. 12. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a 21mm-es dolgot nem értem, viszont a Remingtonnál írják, hogy 4mm-től lehet vele vágni, azt már fasza. Bár én inkább olyat vennék, ami mosható.
2015. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#1 amúgy 1 mm-es ugrásokat akartam írni, most nézem :)
2015. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a Philips viszont nedves és száraz használatra egyaránt jó.
2015. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
De borostára nem hiszem hogy jó, csak szakállvágó.
2015. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)


Végül a Remingtont vettem meg! :) S jól végzi a dolgát, jó kis cucc! :)


Köszi

a segítségeket! :)

2015. márc. 14. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!