Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha epilálom a karomon a...

Ha epilálom a karomon a szőrt, ritkul majd egy idő után? 19/L

Figyelt kérdés

Nem zavarna, ha nem lenne ilyen sötét és feltűnő -ez amiatt lett ilyen, mert pár éve hülye fejjel borotvával nekiestem párszor. Mondjuk előtte is több szőr volt a karomon, mint az átlagnak, de az még rontott rajta.

Abban reménykedek, hogyha egy ideig most epilálni fogom, akkor majd ritkul, v gyengül kicsit. Jó lehet ez?

Vélemény, tapasztalat?

(ha már gyengült kicsit, utána már nemis tervezem szőrteleníteni.)


2015. márc. 16. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyire súlyos a helyzet?

Esetleg képet tudsz küldeni?

2015. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet, azt szeretném megtudni, hogy az epilálás segíthet-e rajta!
2015. márc. 16. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet:)

De sok idő kell neki, és fájdalmas+ lehet benőtt szőr is.

Azért kértem képet mert lehet hogy nem is olyan feltűnő hogy kellene fele szenvednek.

2015. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de sajnos az, még anyukám is megmondta, aki amúgy nem csinál nagy ügyet ezekből. Meg hát én is tudom, évek óta takargatom.

maga a szőr nem vastag szálú, de fekete, hosszú, és nagyon sok van!

A benőtt szálakat majd megoldom csipesszel, csak az zavar, hogy néha nem tépi ki a szőrt, csak úgy hagyja, mint a borotva :S hogy kb 1mm-s.. és tartok tőle, ha sokat így hagy az epilátor, az ugyanúgy megerősíti mintha borotválnám.

Kb mennyi idő alatt várhatok javulást epilálással?

2015. márc. 16. 15:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább gyantázd, ha már mindenképp le akarod szedni.
2015. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15.56-os válaszoló, a gyantázás jobb ilyen szempontból?
2015. márc. 16. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyanilyen problémám volt, leborotváltam, és utána egyre erősebb és sötétebb szőr nőtt... 2 éve epilálom, nekem nagyon sokat ritkult. Mostanában kb 3-4 hetente epilálom, de ha egyet kihagynék, akkor se nőne olyan vastag, sötét szőrzet mint előtte. Múlthét szerdán epiláltam utoljára, és még szinte semmi nem nőtt vissza. ^^ 18/L
2015. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én évek óta epilálom és már nagyon sokat ritkult :)
2015. márc. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó 2 válaszó kommentje alapján úgy látom, évekbe telik, hogy látszódjon az eredmény?:S
2015. márc. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!