Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcformám van? Frizura...

Milyen arcformám van? Frizura miatt.

Figyelt kérdés

Óvális forma?

Azért lenne szükségem, mert szeretnék egy új frizurát.

Eddig úgy vágattam, hogy oldalt 0,5cm illetve a fejem tetején 1.5 cm.

Nem tudom, hogy ezen változtassak? Úgy vettem észre, hogy nem áll jól nekem a nagy haj, vagyis a hosszú. Főleg 2 oldalt ha nagyon megnő akkor a hajam miatt ,,nagynak,, tűnik az egész fejem.

Így röviden egész jónak tartom.

Viszont gondoltam, hogy kicsit kellene változtassak. Most már kicsivel férfiasabb frizura kellene szerintem.

Mit szóltok maradjon így mert ez így jól áll vagy van ötletetek, hogy milyen legyen esetleg, illetve milyen állna jól?



2015. márc. 16. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:

A kép elmaradt :)

[link]

2015. márc. 16. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerek-ovális.
2015. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor maradjon az eddigi stílus vagy van ötleted hogy esetleg milyen legyen? Milyen találna ehhez az archoz?

2015. márc. 17. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ovális! Kerek akkor lenne, ha az állad és a szemöldököd közötti rész akkora lenne, mint a két halántékod közti rész. Fiú frizurákban nem vagyok nagyon otthon, de az oválishoz altalaban minden jól all.
2015. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!