Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok véleménye érdekel...

Fiúk, lányok véleménye érdekel? Akik hosszú póthajat viselnek azokat miért titulálják lotyónak?

Figyelt kérdés
Nekem is van csatos és én személy szerint azért viselem ,mert a saját hajam évek óta vállig ér és álmom volt a hosszú haj :) meg jobban is áll

2015. márc. 16. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
én idáig nem is hallottam ilyet h ezért lotyóztak. vállig érő hajam keratinos póthajam volt idáig.. sosem neveztek meg így. igazából ha vki így is tesz nem értem h attól miért lenne lotyó. valaki rövid hajjal is lehet lotyó :D
2015. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a póthaj miatt önmagában senkit sem neveznek lotyónak, de az tény hogy inkább az ilyen szolis, tonna smink alá bújt, csöcskirakós csajoknak szokott póthaja lenni, aztán egyből arra asszociálnak.
2015. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lotyós, inkább gáz, mert mindegyiken látszik, hogy pótolva van. Szerintem inkább mű, és igénytelen hatást kelt.
2015. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!