Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hosszúságtól kezd...

MBS kérdése:

Milyen hosszúságtól kezd göndörödni a haj? Mármint rendesen, csigába? Vagy attól, hogy valakinek hullámos nem biztos, hogy csigás lesz ha megnő? (F)

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak hullámos, akkor sose lesz csigás; utóbbi elég ritka.
2015. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor valószínűleg nem fog "fürtökbe" nőni ha megnő hanem egyszerűen lefelé nő majd?
2015. márc. 18. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg a súlya is kihúzza. Persze lehet hogy jobban fog göndörödni, nekem akkor göndörödik legjobban ha kb az államig ér (+/-5cm), ha rövidebb vagy hosszabb, akkor csak hullámos. De akinek teljesen csigás, annak akkor is az amikor rövid.
2015. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!


Valami ilyesmit szeretnék:


[link]


[link]


Esetleg ilyet ha meghagyom hosszabbra.


[link]


Mennyire reális, hogy ilyen lesz a hajam? Ezek azért nem csigásak. Csak az a helyzet, hogy nagyon nem szeretnék kenni rá semmit sem, nem szeretem ha ragad meg ilyesmi.

2015. márc. 18. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hogyan tudnánk mi megmondani, hogy milyen lesz a hajad, hiszen azt sem tudjuk, most milyen?

A második képen egyébként szép fürtösen göndör a haj, a másik kettő inkább csak hullámos.

2015. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!