Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véleményük/véleményetek...

Véleményük/véleményetek érdekelne! Ti milyen gyakran változtatjátok a hajatok formáját/színét? Unalmas e ha valakinek mindig ugyanolyan a haja? Mert vagy növeszti vagy szerinte, csak az áll neki jól?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem unalmas, ha valakinek mindig ugyanolyan a haja, ha illik hozzá és stílusos. Azért érdemes kicsit kísérletezni, mielőtt valaki teljesen elkötelezi magát egyetlen szín és fazon mellett, de már miért lenne unalmas bárki attól, ha megtalálta a stílusát... :))

Én személy szerint szoktam változtatni időnként , mert én ilyen vagyok, szeretem a változatosságot. Kb. öt évente váltok teljesen más színre és azon belül egy-egy új árnyalatra meg ahányszor csak eszembejut. A frizurám meg majdnem mindig más, ahányszor hajat vágatok.

L/27

2015. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel extra rövid hajat hordok, ezért kb. 6 hetente fodrász, mert lenő, elveszti a formáját. Általában hasonló fazonokat hordok, mert ez áll a legjobban, és ezzel érzem a legjobban magam. Kisebb változtatások beleférnek ebbe is: néha fölül kicsit hosszabbra hagyom, vagy tépettebbre kérem, vagy a frufru részt extra rövidre, esetleg tincsesre stb.

Sötét, vastag szálú a hajam, általában a sötétbarna-fekete vonalon színezem/festem, de most enyhén vöröses barna, tavasszal valamiért ez rám szokott jönni. :)


(30/N)

2015. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem unalmas - megvan a stílusom, és az nem változik:)

Hosszú, egyenes hajam van, úgy 3-5 évente rám jön, hogy visszavágjam, de akkor sem radikális a változás, mert ez nálam lapockáig való visszavágást jelent.

Egyetemista koromban pár évig melíroztattam, de azt is csak egy bizonyos árnyalatra, nem kísérletezgettem vele. Legközelebb csak akkor tervezek hasonló "akciót", ha megnő az ősz hajszálaim aránya annyira, hogy zavarni kezdjen.

(Persze ebbe a fru-fru vagy a töredezett hajvégek visszavágása nem számít bele, az nem változtatás, hanem karbantartás.)

2015. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkámból adódóan van egy ember, akivel hetente 1-2 alkalommal találkozom, és aki minden áldott alkalommal megkérdezi, hogy új frizurám van-e. Ez azért van, mert folyamatosan variálom a hajamat. Mindig máshogy csinálom meg (a hosszából csak 3-4 havonta vágatok). Én nagyon szeretek vele játszani. És igen, szerintem roppant unalmas, ha valakinek mindig ugyanolyan a haja, de ez csak az én szubjektív véleményem.
2015. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, azaz igazság, hogy néha jó kizökkenni a hétköznapokból. Nagyon karakteressé tehet az arcot egy jól megválasztott fazon. Persze, hogy lehet próbalkozni a hajviseletünkkel. A fő szempont az igényesség.
2015. márc. 20. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó kizökkenni, nem csak a hétköznapokból, hanem a nagyon megszokott és már-már unalmassá váló színekből is.. Jobb ha karakteressé teszi az arcot, egy tényleg a személyiséghez, karakterhez illő fazon, vagy színárnyalat.

Félhosszú, hosszú haj is jól áll, jól mutat, nőknek - és szerintem férfiaknak is -, egyaránt.

Az általam kedvelt árnyalatok: szőke, vörösesbarna, vörös, - de szeretném egyszer megismerni, rózsaszín, lila, vagy bíborszínű, (sárga, zöld, és egyéb színek nem illenek... vagy sőtét-kék, indigókék lenne jó).

nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!