Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a pattanást...

Hogy tüntessem el a pattanást amit már félig kinyomtam?

Figyelt kérdés

Rossz szokás tudom de ha meglátok egy kis akármit rögtön nekiesek.

Holnaputánra el kéne tüntetnem de megnyomtam és félek hogy holnapra még rosszabb lesz.

Mit tegyek rá éjszakára hogy eltűnjön?


2015. márc. 20. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hintőport.
2015. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

először is jobb, ha lefertőtleníted.

mi van otthon?

teafaolaj, neogranormon, bepanthen segíthet. még jobb, ha van otthon vmi pattanás leszárító gél, vagy akneroxid krém.

2015. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mindig lefertőtlenítem. Alkoholt tartok itthon és azzal, meg van egy pattanástalanító arclemosó tonikom clean and clear.

2015. márc. 20. 22:58
 4/7 anonim válasza:

Te jo eg! miert nyomkodod az arcod? heges lehet! bizd ezt inkabb kozmetikusra! inkabb csak gözölj kamillaval, de ne nyomkodd! csinalhatsz hazi kozmetikat : peeling : fel citrom meg 1 2 evökanal natur joghurt, 10 perc mulva mosd le! de ha nyomkodod , az alkohol jo fertötlenitesre de kiszarit baromira! utana akkor tegyel fel iszap vagy föld por pakolast.(DM-be kapsz). itt par jo ötlet, mitöl lehet miteszeres a böröd, en is e szerint nezem:

[link]

2015. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az elöbbi 1 vagy 2 evökanal joghurt akart lenni...bocsi
2015. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a citromot inkább hanyagold szerintem...
2015. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 22. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!