Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell helyesen borotváln...

Hogyan kell helyesen borotválnom az intim területem?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte jó meleg vízzel tusolj le vagy fürödj meg,igy könnyen fog menni és nem lesz irritáció meg használj borotvahabot,de olyat amire nem vagy allergiás vagyis erre való.Jó éles borotva,ami biztonságosra megvan csinálva,vannak borotvák direkt erre a célra,de semmiféleképp se férfi borotvát.
2015. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a baj a férfi borotvával?
2015. márc. 21. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ajánlják,de végülis semmi.
2015. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy pár éve már csinálom, semmi bajom a férfi borotvával.

Borotvahabot csak a szeméremdombom használok, az ajkaknál már inkább nem.

Ha a szőrrel ellentétes irányban borotválod, simább lesz, de valószínűbb a bőrirritáció. Ha megegyező irányban, nem lesz olyan sima, de kevésbé fog kipattogni, és gyakrabban tudod csinálni.

A hogyan-ra az első néhány alkalom után rájössz magadtól. De legyél óvatos, hogy meg ne vágd magad.

És amelyik borotvát intim területen használod, azt ne használd máshol.

2015. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és alapvető, hogy fürdés közben. A meleg víz felpuhítja a szőrt. Letusolok, megborotválkozok, utána ott lemosom mégegyszer. (Hetente egyszer, kétszer)
2015. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!