Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen a mellkas...

Szerintetek milyen a mellkas és haj nyírása hajvágó géppel?

Figyelt kérdés
Ha borotvával leszedem az nagyon visszatetsző amikor elkezd újra nőni. Olyan megoldás lenne jó, ami az ápoltságot mutatja de mégsem csupasz megoldás.

2015. márc. 22. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs haj helyett: has -ra gondoltam.
2015. márc. 22. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy néz ki a szőröd? Én sokáig azért trimmeltem, mert túl egyenes szálúnak tartottam, most nincs problémám a kicsit férfiasabb megjelenéssel, teljesen meghagyom mellen, hason, és a fanszőrzetem is. Ez a legjobb, és legegyszerűbb, ha el tudod fogadni, ahogy van. Ha trimmelni szeretnéd, akkor állítsd kb 3-5 miliméterre a gépet, így kb. egy hét múlva már úgy-ahogy természetes kinézete lesz, nem ilyen nevetséges sörte. Eléggé melegesen néz ki, persze, lehet, hogy ez a cél, nem tudom. De ha rám hallgatsz, hagyod a francba. :) Remélem, használható választ adtam.
2015. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van amelyik 3 - 4 cm is megvan és strandon elég gázul néz ki míg törülközővel át nem megyek rajta. Azért gondoltam a hajvágóra - trimmelni, mert így hagyok is rajta és szedek is le, tehát a férfiasság megmarad, nem lennék csupasz.
2015. márc. 23. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van,én is nyírom és még sokan mások,ha a strandon figyeled.
2015. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!