Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így lejön a hajfesték?

Így lejön a hajfesték?

Figyelt kérdés

Régebben sötétbarna volt a hajam,most arany mahagóni,de készülök egy utolsó hajfestésre,a hajam eredeti színét akarom ráfesteni,hogy utána ne kelljen ezzel foglalkozni.

Az aszkorbinsavas (C-vitamin) pakolás ezt a festéket is leszedi,vagy furcsa színe lesz?

Mikor sötétbarna volt akkor világosított rajta,most nem tudom,hogy milyen színű lenne a vöröses barna hajamból. :(



2015. márc. 23. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lessz úgysem olyan a hajszíned amilyet szeretnél!

Nekem majdnem ráment a 70cm hosszú hajam,mert otthon akartam fodrászkodni!

Ha szép eredményt akarsz irány a fodrász!

2015. márc. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hajfestés során a saját pigmentjeid egy része elbomlik, tehát amikor leszeded a festéket (ha sikerül tökéletesen), akkor sem lesz olyan a hajad, mint az eredeti. Mindig be kell színezni olyannal,mint a sajátod. Ezt az árnyalatot elég nehéz megtalálni, de kísérletezni kell.
2015. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most anyum vág a hajamból,és úgy döntöttem,hogy fodrászra bízom a színt. :)
2015. márc. 24. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!